Dom

HONG KONG IPRO TECHNOLOGY CO., LTD Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość 5-calowy telefon z Androidem na sprzedaż
dobra jakość 5-calowy telefon z Androidem na sprzedaż
Opinie klientów
Bardzo doceniam to, że zespół IPRO zapewnia zawsze telefony komórkowe najlepszej jakości, jakie kiedykolwiek spotkałem od wszystkich moich automatów. Od 2016 roku dokonuję zakupu własnej marki w IPRO, podczas którego wszystko idzie bardzo dobrze. Jeszcze raz dziękuję i razem przejdźmy do kolejnych osiągnięć.

—— Alexander

Im Online Czat teraz
  • Linia produkcyjna
    IPRO ma własną bazę produkcyjną, ponad 30 linii produkcyjnych, zdolność produkcyjną 2 mln + miesięcznie, aby zapewnić terminową dostawę. 3 zakłady produkcyjne o ścisłym zarządzaniu i dużej liczbie wykwalifikowanych pracowników. Nasze zdolności produkcyjne mogą być w pierwszej dziesiątce.

  • OEM / ODM
    IPRO ma doświadczenie w branży ODM / OEM i zapewnia najlepsze rozwiązania i powiązane usługi, takie jak testowanie oprogramowania, projektowanie sprzętu, inspekcja i wysyłka logistyczna. Głównie są to lokalni królowie współpracujący z IPRO i odnoszący duży sukces w projektach telefonów komórkowych.

  • R & D
    IPRO sprawia, że ​​naszą misją jest projektowanie najlepszych produktów, zapewnianie najlepszej obsługi i ustanowienie najpopularniejszej marki, przy pełnym wykorzystaniu talentów i aktualnych informacji o Pearl River Delta. Kompleksowo promujemy rozwój we właściwy sposób globalizacji, profesjonalizacji i normalizacji. Wszystkie nasze podstawowe kręgi zarządzania i technologii służyły w znanych przedsiębiorstwach z branży technologii komunikacyjnych z kraju i zagranicy. Zgromadzili bogate doświadczenia związane z częstotliwością radiową, pasmem podstawowym, układem PCB, projektowaniem ID, projektowaniem oprogramowania, wsparciem technicznym, testami, zapewnieniem jakości itp.

Szczegóły kontaktu
HONG KONG IPRO TECHNOLOGY CO., LTD

Osoba kontaktowa: Miss. Linda

Tel: +86 15172867164

Faks: 86-755-8382-9199

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)