Dom

HONG KONG IPRO TECHNOLOGY CO., LTD

profil firmy
HONG KONG IPRO TECHNOLOGY CO., LTD to chiński producent telefonów komórkowych, który ma własne możliwości badawczo-rozwojowe i działa na rynku globalnym.

IPRO zostało założone w 2001 roku i zatrudnia ponad 3000 pracowników na całym świecie, a centrum badawczo-rozwojowe mieści się w Shenzhen w Chinach.

„Modne, praktyczne” to podstawowe wartości, które IPRO zawsze wytrwa i poświęca, aby tworzyć dla telefonów komórkowych. Zaspokajając popyt na funkcje użytkowe klienta, a jednocześnie zobowiązując się do stworzenia modnego produktu sztuki.
Wraz z szybkim rozwojem mobilnego Internetu, telefon komórkowy IPRO wraz z całą branżą przeżywa zmiany „Od sprzętu do oprogramowania”, otwierając erę „mobilnego Internetu 3G smart”. Od 2012 r. IPRO ze swoim certyfikatem produkcyjnym MTK, Qualcomm, wydało serię inteligentnych terminali opartych na platformie operacyjnej Android. IPro SUPER PAD, wprowadzając na rynek „super rozrywkowy telefon tablet”, na nowo określi styl życia inteligentnej aplikacji użytkownika.
Obecnie sieć sprzedaży telefonów IPRO rozproszona na całym świecie, nasze samodzielnie opracowane produkty mobilne zostały wywiezione do Malezji, Indii, Indonezji, Ameryki Łacińskiej, Ameryki Północnej i Europy itp. W ponad 100 krajach i regionach, wielkość sprzedaży w niektórych obszarach wynosi lokalna trójka. 2013 wzrost sprzedaży w pierwszej połowie o 100% w tym samym okresie.
Szybki rozwój IPRO od lat, polegający na dużej sile badawczo-rozwojowej, dokładnych prognozach rynkowych, szybkiej i wydajnej integracji, unikalny model biznesowy, stał się podstawową konkurencją chińskiego producenta telefonów komórkowych, został uhonorowany nagrodą „high-tech enterprise” przez rząd, produkty zostały przyznane przez państwo „Doskonały Złoty Produkt”.

Teraz IPRO poświęciło rozwój branży telefonii komórkowej i powiązanych akcesoriów, aby stworzyć produkty elektroniczne e-systeam na potrzeby marketingowe.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
W 2001 r. Firma IPRO powstała w stolicy chińskiej komunikacji mobilnej - Shenzhen.

W 2004 r. Firma IPRO uruchomiła telefon komórkowy z własnym zespołem badawczo-rozwojowym, produkcji i sprzedaży.

W 2007 r. Z powodzeniem uruchomił pierwszy na świecie podwójny SIM, podwójny telefon komórkowy z funkcją czuwania GSM.

W 2008 r. IPRO współpracowało z lokalnymi markami królewskimi i operatorami jako partnerami strategicznymi z Azji Południowej, Azji Południowo-Wschodniej, Ameryki Łacińskiej, Afryki Południowej, Bliskiego Wschodu, Europy i tak dalej.

W 2010 r. Telefon komórkowy IPRO przyznał krajową licencję na telefon komórkowy GSM-CDMA.

W 2012 r. IPRO ze swoim MTK, licencjonowanym certyfikatem produkcyjnym Qualcomm i miesięczną wolumenem sprzedaży ponad 1KK.

W sierpniu 2013 r. IPRO przeprowadziło się do nowego biura o powierzchni ponad trzech tysięcy metrów kwadratowych.

W latach 2014–2017 IPRO stała się pierwszą 3 marką w Kolumbii, Brazylii, Dominice, Urugwaju, Peru, Gwatemali, Wenezueli, Ekwadorze i innych rynkach Ameryki Południowej. Jednocześnie nasza działalność rozszerzyła się na rynki Ameryki Północnej, Europy, Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu, zarówno o markę IPRO, jak i usługi telefonii komórkowej OEM / ODM.

Od 2018 roku IPRO dokonało dużej inwestycji w nową linię produktów - akcesoria do telefonów komórkowych, w tym kabel USB, power bank, zestaw słuchawkowy bluetooth itp. Uaktualnienie IPRO przez markę akcesoriów do eko-łańcucha i poświęcenie się głębokiej ewolucji marketingu i serwisu.

HONG KONG IPRO TECHNOLOGY CO., LTD HONG KONG IPRO TECHNOLOGY CO., LTD HONG KONG IPRO TECHNOLOGY CO., LTD HONG KONG IPRO TECHNOLOGY CO., LTD HONG KONG IPRO TECHNOLOGY CO., LTD HONG KONG IPRO TECHNOLOGY CO., LTD HONG KONG IPRO TECHNOLOGY CO., LTD HONG KONG IPRO TECHNOLOGY CO., LTD
1 2 3 4 5 6 7 8
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : IPRO / GENIPHONE

Ilość pracowników : 500~1000

Coroczne wyprzedaże : 2.5 million-5 million

Rok założenia : 2001

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość 5-calowy telefon z Androidem na sprzedaż dobra jakość 5-calowy telefon z Androidem na sprzedaż dobra jakość 5-calowy telefon z Androidem na sprzedaż dobra jakość 5-calowy telefon z Androidem na sprzedaż